WPIS SPECJALNY

Witajcie moi drodzy.Dzisiejszy wpis wyjątkowo publikuje zarówno na fanpage jak i blogu. Zacznijmy może od prostego pytania i odpowiedzi na nie. Kto z Was wie ile tygodni ma rok ? Powiem Wam, że ma dokładnie 52 tygodnie. Oznacza to, że przez ten równy rok pojawiły się dokładnie 52 wpisy o Japonii, a dodajcie do tego jeszcze wpisy dotyczące nagłaśniania marzenia, akcji z pocztówkami…
Równo rok temu czyli 6 listopada 2018 rok pojawił się pierwszy bardzo lakoniczny wpis na fanpage. Wiecie na początku rok temu fanpage miał zaledwie parę polubień. Natomiast dziś w momencie kiedy tworzę ten rocznicowy wpis jest Was, aż 420 to jest bardzo niesamowite !!! Bardzo się cieszę i jestem Wam bardzo, ale to bardzo wdzięczny, że jest Was tu, aż tylu !!! Moja pasja Japonią paradoksalnie dała mi drugie życie. Cieszę się, że mogę z Wami dzielić się moją pasją i nietylko. Wy się liczycie, a nie jacyś hejterzy, którzy przysyłają wiadomości typu “A po co ty wogóle to robisz skoro jesteś niewidomy ?”.
Pamiętacie od czego zacząłem opowiadanie o Japonii ? Od Szinto i mitologii. To był też pierwszy większy temat. Omówiłem też Samurajów i ich kodeks. Wyjaśniłem też czemu Amaterasu jest taką ważną Kami dla Japończyków i omówiliśmy też legendarnego cesarza Japonii i kilka innych pomniejszych tematów. Z okazji stulecia stosunków dyplomatycznych pomiędzy Japonią, a Polską brałem udział w koncercie w Grodzisku Mazowieckim na, który zostałem specjalnie zaproszony i zdałem Wam relacje ze swoich wrażeń. Również z tej okazji opowiedziałem jak doszło do nawiązania stosunków dyplomatycznych.
Od dłuższego czasu miałem zamiar rozwinąć to wszystko. Nie chciałem być zależny wyłącznie od facebooka, chciałem to rozwijać i właśnie dlatego powstał blog. Możecie już znaleść na blogu sporo moich wcześniejszych publikacji.
Mieliście też trzy akcje z pocztówkami. W tym jedną zrealizowaną dzięki współpracy nawiązanej z @Bochcieć to móc.
Natomiast jeden temat robiłem we współpracy z @Ignacy z Japonii. Dziękuję Ci bardzo, że doceniłeś zarówno moje opowiadanie o Japonii jak i mnie. Powiem Wam jeszcze jedno. Jedna część tego tematu, a mianowicie ta dotycząca Bronisława Piłsudskiego dotarła do ponad 2000 ludzi. To pierwsze tak wielkie zasięgi
Powiem Wam coś jeszcze Ważnego. Bardzo ogromne podziękowania za to, że doceniacie to co robię i, że jest Was, aż tylu. Jestem tu dzięki Wam. Rocznicową grafikę zrobiła @Missphysics bardzo dziękuję.
Moi drodzy to już prawie wszystko. Jest na koniec jedna ważna informacja. Wkrótce ruszy pewna specjalna akcja w, której będziecie mogli wziąć udział. Za tydzień ruszamy z tematem “Droga imperium”. Trzymajcie się.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *