WPIS SPECJALNY – ROZDANIE ODZNACZENIA OSOBY NIEWIDOMEJ CIEKAWEJ ŚWIATA

Witajcie moi drodzy na początek wstęp. Myślałem nad tym pomysłem od kilku miesięcy. Postanowiłem wybrać spośród osób, które słucham tych kilka najlepszych. Wymyśliłem cztery kategorie i odznaczenie bo chciałem ten wpis zrobić właśnie w formie takiego rozdania nagród. Dodam tylko byście jeśli Was zainteresowałem sprawdzili linki zarówno tu jak i w komentarzu na fanpage. To zaczynam.

Kategoria pierwsza – Japonia
Odznaczenie osoby niewidomej ciekawej świata w tej pierwszej kategorii otrzymuje Ignacy z Japonii.
Ignacy jest japończykiem. Tak samo jak ja pasjonuje się Japonią to on pasjonuje się Polską. Studiował w naszym kraju. Prowadzi vloga na, którym opowiada trochę o Japonii.
Osobiście nie słucham bo jak wiecie lub nie pasjonuje się Japonią od pięciu lat i mało jest rzeczy, których nie wiem o Nipponie.
Wybrałem Ignacego ponieważ uważam, że dla kogoś kto dopiero zaczyna się pasjonować Nipponem to będzie bardzo dobry wybór.

Kategoria druga – Azja
W tej kategorii odznaczenie otrzymuje Kaja Rehmus. Mieszka w Chinach i prowadzi vloga, który również nazywa się Kaja Rehmus.
Autorka bardzo merytorycznie opowiada o Chinach, kulturze tego kraju. Dzięki temu, że słucham wypowiedzi Kaji dowiedziałem się wielu rzeczy o tym kraju i przyznam, że mam zamiar dowiedzieć się więcej o Chinach.
Wybrałem Kaję właśnie ze względu na to, że jej wypowiedzi zawierają mnóstwo informacji.

Kategoria trzecia – osoba sporo podróżująca.
W tej kategorii odznaczenie osoby niewidomej ciekawej świata przyznaje Agnieszce. Mieszka w Szwajcarii, ale odbyła też bardzo wiele podróży. Opowiada zarówno o podróżowaniu, ale też o życiu w Szwajcarii na swoim vlogu Agnieszka mp vlog.
Autorka odbyła podróże do różnych krajów między innymi odwiedziła RPA, moją ukochaną Japonię, Indie – wkrótce wybiera się tam po raz drugi. Odwiedziła też Alaskę i kilka innych krajów.
Z kanału Agnieszki dowiecie się bardzo dużo o podróżowaniu oraz o Szwajcarii. Uważam, że to jest bardzo duży atut Agnieszki.

Kategoria czwarta – bardzo wyjątkowa podróż
Odznaczenie w tej kategorii otrzymują Natalia i Dominik z bloga Bo chcieć to móc. Przez rok byli w podróży przez Amerykę Południową i Azję. Na swoim vlogu relacjonowali tą podróż i opowiadali o niej.
Uważam, że ta podróż była bardzo niesamowita. Tak więc właśnie za to otrzymują to odznaczenie.

Moi drodzy to już wszystkie kategorie. Mam nadzieję, że wpis Wam się podobał. Tak jak wspominałem pomysł powstawał przez dłuższy czas. Jeśli Was zainteresowałem to sprawdzcie linki zarówno tu jak i w komentarzu na fanpage. Mam nadzieję, że Wam się spodobało.

Linki do osób o, których mówię
Ignacy z Japonii https://www.youtube.com/channel/UC84AaEtr7hlaYYwXDSKAbNg
Kaja Rehmus https://www.youtube.com/channel/UCl_UE2kUI_Fqd5-gWOLzIoA
Agnieszka mp vlog https://www.youtube.com/channel/UCutr-z-CpWTDKdUJfWt6JyA
Bo chcieć to móc https://www.youtube.com/channel/UCbaVc5Gxq7IRXGpyCPPLB7Q

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *