THE END OF THE YEAR BOOK TAG

Ten tag to nie jako podsumowanie końcówki roku.  Po dłuższym namyślę postanowiłem zrobić go w mojej wersji.  W moim wykonaniu ten tag obejmuje grudzień i początek przyszłego roku . W moim wydaniu obejmuję on końcówkę tego roku i początek przyszłego.   Inspiracją dla mnie by zrobić wpis z tym tagiem była  Teach book, która wykonała ten tag. 

 

 

Czy planujesz dokończyć jakiś audiobook ? W oryginale było książkę. 

Wybrałem tu jeden audiobook. Ja już próbowałem go słuchać, ale przerwałem po kilku godzinach z myślą, że może kiedyś do niego wrócę. Mam tu na myśli audiobook “Ogrody księżyca” Stevena Eriksona od wydawnictwa Mag i Audioteki. 
  
Czy są jakieś premiery na, które czekam ?
  Na chwilę obecną nie. Wszystko, na co czekałem, jest już w formie audiobookow   Mam tu na myśli “Nigdy” Kena Folletta. Ten audiobook już nawet przesłuchałem i zrecenzowałem. Moją opinię odnośnie tego audiobooka znajdziecie na fanpage i instagramie. Po za tym takie audiobooki jak “V2” Roberta Harrisa, “Mów mi Win” Harlana Cobena, “Wampirze Cesarstwo” Jaya Kristoffa i “Manitou” Grahama Mastertona. Wszystkie te audiobooki już mam, częściowo z Audioteki, a część z Empik Go.  Dodam tylko, że  “Wampirze cesarstwo”  niedawno skończyłem słuchać. 
Ken Follett “Nigdy” okładka audiobooka

 

 

 

Czy mam jakiś audiobook, który mnie przeniesie w okres zimowy ?
Moja odpowiedź jest bardzo krótka i brzmi następująco: nie, nie mam takiego audiobooka. 
  
Co planuje wysłuchać w najbliższym czasie ? 
Mam kilka audiobooków, które planuję przesłuchać w najbliższym czasie.  Z pewnością reportaż “Wampir z zagłębia” Przemysława Semczuka. Dotyczy on sprawy seryjnego  zabójcy ze  Śląska, a dokładniej mówiąc z Zagłębia, który mordował kobiety.  Słyszałem o tej sprawie w paru podcastach i znam też dzięki audiodeskrypcji filmu “Anna i Wampir”. Dość ciekawi mnie ta sprawa. Tu małe wyjaśnienie dla osób, które nie wiedzą. Audiodeskrypcja to dodatkowa ścieżka dźwiękowa w filmie, serialu, dokumencie, dla osób takich jak ja, która informuje co dzieje się w fabule, jak wygląda bohater,  co robi. Dzięki temu, mimo tego że jestem niewidomy, mogę poznawać filmy w jakimś stopniu. Niestety w Polsce jest to jeszcze słabo rozwinięte. 
Wracam do audiobooków. Kolejny audiobook, a w zasadzie audiobooki, to “trylogia o Bournie” Roberta Ludluma. To sensacyjno – szpiegowsko – kryminalna historia, stworzona przez znanego amerykańskiego autora Roberta Ludluma. Słyszałem o jego twórczości  w samych superlatywach. Tak więc bardzo jestem ciekawy tych audiobooków.
Z pewnością przesłucham “Zwiadowcy. Księga 6. oblężenie Macindaf”. Część z Was wie, że dość mocno lubię audiobooki tego cyklu. Mimo tego że audiobook “Zwiadowcy. Księga 5. Czarnoksiężnik z północy” zawiódł mnie trochę. 
Czy jakiś audiobook mnie zaskoczy pozytywnie ?
      Mam nadzieję, że tak. Bardzo liczę na takie zaskoczenie ze strony tych nowych audiobooków, o których wspominałem.
Jay Kristoff “Wampirze cesarstwo” okładka audiobooka

 

 

 

Czy mam jakieś plany na kolejny rok ?
Nie myślałem jeszcze o tym, ale mogę tu śmiało wspomnieć o trzech sprawach. Po pierwsze, bardzo bym chciał skończyć słuchać cały cykl “Zwiadowcy”.
Druga taka sprawa, to chciałbym przesłuchać audiobooki, które mam, ale czekają naswoją kolej już od dłuższego czasu.  
Z pewnością chciałbym też przesłuchać więcej audiobookow, niż uda mi się w tym roku. 
                    
                    
                      
Linki  

 

 

 

 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *